Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Beliën Neerpelt.

Hamonterweg 100
3910 Neerpelt

Telefoon: 011 66 85 80
E-mail: info@belien.net.bmw.be

Verkoop Nieuwe Wagens

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail : info@belien.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:30
Za : 09:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail : christophe.gonnissen@belien.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:30
Za : 09:00 - 17:00

Receptie

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail : receptie@belien.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:30
Za : 09:00 - 12:00
Maak hier uw online afspraak

Werkplaats - magazijn

Telefoon: 011 66 85 79 011 66 85 79
E-mail : dries.kuppens@belien.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00

Patrick Beliën
Patrick Beliën
Concessiehouder

Telefoon: 011 66 85 82 011 66 85 82
E-mail: Patrick.Belien@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 82 011 66 85 82
E-mail: Patrick.Belien@belien.net.bmw.be
Luc Beliën
Luc Beliën
Directie

Telefoon: 011 66 85 84 011 66 85 84
E-mail: Luc.Belien@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 84 011 66 85 84
E-mail: Luc.Belien@belien.net.bmw.be
Yvan Segers
Yvan Segers
Operationeel Directeur

Telefoon: 011 66 85 75 011 66 85 75
E-mail: yvan.segers@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 75 011 66 85 75
E-mail: yvan.segers@belien.net.bmw.be


Geert Winters
Geert Winters
Marketing Coördinator

Telefoon: 011 51 00 30 011 51 00 30
E-mail: geert.winters@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 51 00 30 011 51 00 30
E-mail: geert.winters@belien.net.bmw.be


Steve Verniers
Steve Verniers
B-2-B Account Manager

Telefoon: 011 66 85 83 011 66 85 83
E-mail: steve.verniers@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 83 011 66 85 83
E-mail: steve.verniers@belien.net.bmw.be


Filip Weytjens
Filip Weytjens
Sales Manager

Telefoon: 0472 19 45 73 0472 19 45 73
E-mail: filip.weytjens@belien.net.bmw.be

Telefoon: 0472 19 45 73 0472 19 45 73
E-mail: filip.weytjens@belien.net.bmw.be
Patrick Beliën
Patrick Beliën
Sales BMW & BMWi

Telefoon: 011 66 85 82 011 66 85 82
E-mail: Patrick.Belien@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 82 011 66 85 82
E-mail: Patrick.Belien@belien.net.bmw.be
Joris Hertogs
Joris Hertogs
Sales BMW & BMW i

Telefoon: 011 51 00 33 011 51 00 33
E-mail: joris.hertogs@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 51 00 33 011 51 00 33
E-mail: joris.hertogs@belien.net.bmw.be
Dimitri Cuyvers
Dimitri Cuyvers
Sales BMW & BMW i

Telefoon: 011 66 85 70 011 66 85 70
E-mail: dimitri.cuyvers@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 70 011 66 85 70
E-mail: dimitri.cuyvers@belien.net.bmw.be
Geoffrey Kenis
Geoffrey Kenis
Sales BMW

Telefoon 011 66 85 87 011 66 85 87
E-mail: geoffrey.kenis@belien.net.bmw.be

Telefoon 011 66 85 87 011 66 85 87
E-mail: geoffrey.kenis@belien.net.bmw.be
Roy Dilissen
Roy Dilissen
Product Genius

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: roy.dilissen@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: roy.dilissen@belien.net.bmw.be


Christophe Gonnissen
Christophe Gonnissen
Sales
Gorik Vandermeulen
Gorik Vandermeulen
Sales

Telefoon: 011 66 85 74 011 66 85 74
E-mail: Gorik.Vandermeulen@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 74 011 66 85 74
E-mail: Gorik.Vandermeulen@belien.net.bmw.be


Roy Peeters
Roy Peeters
Verkoopsadministratie & I.T.

Telefoon: 011 66 85 89 011 66 85 89
E-mail: Roy.Peeters@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 89 011 66 85 89
E-mail: Roy.Peeters@belien.net.bmw.be
Wendy Dewit
Wendy Dewit
Verkoopsadministratie nieuwe wagens

Telefoon: 011 66 85 78 011 66 85 78
E-mail: Wendy.Dewit@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 78 011 66 85 78
E-mail: Wendy.Dewit@belien.net.bmw.be
Caroline Casters
Caroline Casters
Verkoopsadministratie tweedehandswagens

Telefoon: 011 51 00 34 011 51 00 34
E-mail: caroline.casters@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 51 00 34 011 51 00 34
E-mail: caroline.casters@belien.net.bmw.be
Sandra Gabriels
Sandra Gabriels
Boekhouding

Telefoon: 011 51 00 32 011 51 00 32
E-mail: sandra.gabriels@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 51 00 32 011 51 00 32
E-mail: sandra.gabriels@belien.net.bmw.be
Bert Bex
Bert Bex
Kwaliteitsmanager

Telefoon: 011 66 85 85 011 66 85 85
E-mail: bert.bex@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 85 011 66 85 85
E-mail: bert.bex@belien.net.bmw.be


Cris Fransen
Cris Fransen
After-Sales Manager

Telefoon: 011 66 85 88 011 66 85 88
E-mail: cris.fransen@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 88 011 66 85 88
E-mail: cris.fransen@belien.net.bmw.be
Dries Kuppens
Dries Kuppens
Werkplaatsverantwoordelijke

Telefoon: 011 66 85 79 011 66 85 79
E-mail: dries.kuppens@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 79 011 66 85 79
E-mail: dries.kuppens@belien.net.bmw.be


Andries Beliën
Andries Beliën
Receptie

Telefoon: 011 66 85 71 011 66 85 71
E-mail: andries.belien@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 71 011 66 85 71
E-mail: andries.belien@belien.net.bmw.be
Kevin Deckers
Kevin Deckers
Receptie

Telefoon: 011 66 85 81 011 66 85 81
E-mail: kevin.deckers@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 81 011 66 85 81
E-mail: kevin.deckers@belien.net.bmw.be
Ullrike Bielen
Ullrike Bielen
Receptie

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Ullrike.Bielen@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Ullrike.Bielen@belien.net.bmw.be
Bart Klok
Bart Klok
Planning

Telefoon: 011 51 00 36 011 51 00 36
E-mail: Bart.Klok@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 51 00 36 011 51 00 36
E-mail: Bart.Klok@belien.net.bmw.be


Raf Van Tongeren
Raf Van Tongeren
Parts

Telefoon: 011 66 85 86 011 66 85 86
E-mail: parts@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 86 011 66 85 86
E-mail: parts@belien.net.bmw.be
Pieter Nijssen
Pieter Nijssen
Parts

Telefoon: 011 66 85 86 011 66 85 86
E-mail: parts@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 86 011 66 85 86
E-mail: parts@belien.net.bmw.be
Ronny Kenens
Ronny Kenens
Parts

Telefoon: 011 66 85 86 011 66 85 86
E-mail: parts@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 86 011 66 85 86
E-mail: parts@belien.net.bmw.be


Martijn Van der Poort
Martijn van der Poort
Verantwoordelijke Beliën Autoschade
Raf Beliën
Raf Beliën
Administratie Beliën Autoschade

Telefoon: 011 60 17 47 011 60 17 47
E-mail: raf.belien@belienautoschade.be

Telefoon: 011 60 17 47 011 60 17 47
E-mail: raf.belien@belienautoschade.be

Beliën Neerpelt

3910 Neerpelt
Hamonterweg 100
3910 Neerpelt

    1. BMW Essai

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Vraag een offerte aan.

      Hier
      BMW afspraak

      Maak een afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Neem contact op.

      Contacteer ons
      Brochure aanvragen

      Prijslijsten en catalogi.

      Bekijk ze hier
      BMW Stockwagens

      Onze stockwagens.

      Naar ons aanbod
      BMW Tweedehandswagens

      Tweedehands-wagens.

      Naar ons aanbod
      Top