Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Beliën Neerpelt.

Hamonterweg 100
3910 Pelt

Telefoon: 011 66 85 80
E-mail: info@belien.net.bmw.be

Verkoop Nieuwe Wagens

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail : info@belien.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:30
Za : 09:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail : christophe.gonnissen@belien.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:30
Za : 09:00 - 17:00

Receptie

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail : receptie@belien.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:30
Za : 09:00 - 12:00
Maak hier uw online afspraak

Werkplaats - magazijn

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail : dries.kuppens@belien.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00

Patrick Beliën
Patrick Beliën
Concessiehouder

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Patrick.Belien@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Patrick.Belien@belien.net.bmw.be
Luc Beliën
Luc Beliën
Directie

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Luc.Belien@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Luc.Belien@belien.net.bmw.be
Yvan Segers
Yvan Segers
Operationeel Directeur

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: yvan.segers@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: yvan.segers@belien.net.bmw.be


Geert Winters
Geert Winters
Marketing Coördinator

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: geert.winters@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: geert.winters@belien.net.bmw.be


Cedric Spaas
Cedric Spaas
Business Developer

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: cedric.spaas@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: cedric.spaas@belien.net.bmw.be


Filip Weytjens
Filip Weytjens
Sales Manager

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: filip.weytjens@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: filip.weytjens@belien.net.bmw.be
Patrick Beliën
Patrick Beliën
Sales BMW & BMWi

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Patrick.Belien@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Patrick.Belien@belien.net.bmw.be
Joris Hertogs
Joris Hertogs
Sales BMW & BMW i

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: joris.hertogs@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: joris.hertogs@belien.net.bmw.be
Dimitri Cuyvers
Dimitri Cuyvers
Sales BMW & BMW i

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: dimitri.cuyvers@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: dimitri.cuyvers@belien.net.bmw.be
Geoffrey Kenis
Geoffrey Kenis
Sales BMW

Telefoon 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: geoffrey.kenis@belien.net.bmw.be

Telefoon 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: geoffrey.kenis@belien.net.bmw.be
Roy Dilissen
Roy Dilissen
Product Genius

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: roy.dilissen@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: roy.dilissen@belien.net.bmw.be


Christophe Gonnissen
Christophe Gonnissen
Sales

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Christophe.Gonnissen@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Christophe.Gonnissen@belien.net.bmw.be
Gorik Vandermeulen
Gorik Vandermeulen
Sales

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Gorik.Vandermeulen@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Gorik.Vandermeulen@belien.net.bmw.be


Roy Peeters
Roy Peeters
Verkoopsadministratie & I.T.

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Roy.Peeters@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Roy.Peeters@belien.net.bmw.be
Wendy Dewit
Wendy Dewit
Verkoopsadministratie nieuwe wagens

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Wendy.Dewit@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Wendy.Dewit@belien.net.bmw.be
Caroline Casters
Caroline Casters
Verkoopsadministratie tweedehandswagens

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: caroline.casters@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: caroline.casters@belien.net.bmw.be
Sandra Gabriels
Sandra Gabriels
Boekhouding

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: sandra.gabriels@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: sandra.gabriels@belien.net.bmw.be
Bert Bex
Bert Bex
Kwaliteitsmanager

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: bert.bex@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: bert.bex@belien.net.bmw.be


Cris Fransen
Cris Fransen
After-Sales Manager

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: cris.fransen@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: cris.fransen@belien.net.bmw.be
Dries Kuppens
Dries Kuppens
Werkplaatsverantwoordelijke

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: dries.kuppens@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: dries.kuppens@belien.net.bmw.be


Andries Beliën
Andries Beliën
Receptie

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: andries.belien@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: andries.belien@belien.net.bmw.be
Kevin Deckers
Kevin Deckers
Receptie

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: kevin.deckers@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: kevin.deckers@belien.net.bmw.be
Ullrike Bielen
Ullrike Bielen
Receptie

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Ullrike.Bielen@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Ullrike.Bielen@belien.net.bmw.be
Bieke donne
Bieke Donné
Receptie

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: bieke.donne@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: bieke.donne@belien.net.bmw.be
Bart Klok
Bart Klok
Planning

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Bart.Klok@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Bart.Klok@belien.net.bmw.be


Raf Van Tongeren
Raf Van Tongeren
Parts

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: parts@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: parts@belien.net.bmw.be
Ronny Kenens
Ronny Kenens
Parts

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: parts@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: parts@belien.net.bmw.be
Kris Akkers
Kris Akkers
Parts

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: parts@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: parts@belien.net.bmw.be


Martijn Van der Poort
Martijn van der Poort
Verantwoordelijke Beliën Autoschade
Raf Beliën
Raf Beliën
Administratie Beliën Autoschade

Telefoon: 011 60 17 47 011 60 17 47
E-mail: raf.belien@belienautoschade.be

Telefoon: 011 60 17 47 011 60 17 47
E-mail: raf.belien@belienautoschade.be

Beliën Neerpelt

3910 Neerpelt
Hamonterweg 100
3910 Neerpelt

    1. BMW Essai

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Vraag een offerte aan.

      Hier
      BMW afspraak

      Maak een afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Neem contact op.

      Contacteer ons
      Brochure aanvragen

      Prijslijsten en catalogi.

      Bekijk ze hier
      BMW Stockwagens

      Onze stockwagens.

      Naar ons aanbod
      BMW Tweedehandswagens

      Tweedehands-wagens.

      Naar ons aanbod
      Top