Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Door deze website te gebruiken, gaat u akkoord met het gebruik van cookies. Gedetailleerde informatie over het gebruik van cookies op deze website vindt u door te klikken op "Meer weten".

Meer weten

Beliën Lommel.

Edward Anseelestraat 21
3920 Lommel

Telefoon: 011 55 20 70
E-mail: info@belienlommel.net.bmw.be

Verkoop Nieuwe Wagens

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail : info@belienlommel.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 8:00 - 18:30
Vr : 8:00 - 18:00
Za : 09:00 - 17:00

Receptie - Magazijn

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail : receptie@belienlommel.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 18:30
Vr : 08:00 - 18:00
Maar hier uw online afspraak

Tweedehandswagens

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail : kevin.berden@belienlommel.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 18:30
Vr : 08:00 - 18:00
Za : 09:00 - 17:00

Werkplaats

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail : info@belienlommel.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 – 17:30

Patrick Beliën
Patrick Beliën
Concessiehouder

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Patrick.Belien@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Patrick.Belien@belien.net.bmw.be
Luc Beliën
Luc Beliën
Directie

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Luc.Belien@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Luc.Belien@belien.net.bmw.be
Yvan Segers
Yvan Segers
Operationeel Directeur

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: yvan.segers@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: yvan.segers@belien.net.bmw.be


Gorik Vandermeulen
Gorik Vandermeulen
Sales Manager Used Cars

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Gorik.Vandermeulen@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Gorik.Vandermeulen@belien.net.bmw.be
Filip Weytjens
Filip Weytjens
Sales Manager

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: filip.weytjens@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: filip.weytjens@belien.net.bmw.be
Roy Peeters
Roy Peeters
IT & Facility Manager

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Roy.Peeters@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Roy.Peeters@belien.net.bmw.be
Bert Bex
Bert Bex
Verantwoordelijke administratie & boekhouding

Telefoon: 011 66 85 83 011 66 85 83
E-mail: bert.bex@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 83 011 66 85 83
E-mail: bert.bex@belien.net.bmw.be
Cris Fransen
Cris Fransen
After-Sales Manager

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: cris.fransen@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: cris.fransen@belien.net.bmw.be
Joeri Knevels
Joeri Knevels
After-Sales Manager


Roy Peeters
Roy Peeters
IT & Facility Manager

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Roy.Peeters@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Roy.Peeters@belien.net.bmw.be


Geert Winters
Geert Winters
Marketing Coördinator

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: geert.winters@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: geert.winters@belien.net.bmw.be


Cedric Spaas
Cedric Spaas
Business Developer

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: cedric.spaas@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: cedric.spaas@belien.net.bmw.be


Filip Weytjens
Filip Weytjens
Sales Manager

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: filip.weytjens@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: filip.weytjens@belien.net.bmw.be
Luc Claes
Luc Claes
Sales BMW & BMWi

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: luc.claes@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: luc.claes@belienlommel.net.bmw.be
Johan Munters
Johan Munters
Sales BMW & BMWi

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: johan.munters@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: johan.munters@belienlommel.net.bmw.be
Sam Breemans
Sam Breemans
Sales BMW & BMW M

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: sam.breemans@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: sam.breemans@belienlommel.net.bmw.be
Tom Van De Kimmenade
Sales BMW & BMWi


Gorik Vandermeulen
Gorik Vandermeulen
Sales Manager Used Cars

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: gorik.vandermeulen@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: gorik.vandermeulen@belien.net.bmw.be
Kevin Berden
Kevin Berden
Sales

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: kevin.berden@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: kevin.berden@belienlommel.net.bmw.be


Bert Bex
Bert Bex
Verantwoordelijke administratie & boekhouding

Telefoon: 011 66 85 83 011 66 85 83
E-mail: bert.bex@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 83 011 66 85 83
E-mail: bert.bex@belien.net.bmw.be
Sanne Peeters
Sanne Peeters
Administratie

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: sanne.peeters@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: sanne.peeters@belienlommel.net.bmw.be
Kelly Belmans
Verkoopsadministratie nieuwe wagens

Telefoon: 011 44 05 13 011 44 05 13
Email: kelly.belmans@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 44 05 13 011 44 05 13
Email: kelly.belmans@belienlommel.net.bmw.be
Veronique Beliën
Veronique Beliën
Verkoopsadministratie tweedehandswagens
Ann Geerts
Ann Geerts
Boekhouding

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: ann.geerts@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: ann.geerts@belienlommel.net.bmw.be


Joeri Knevels
Joeri Knevels
After-Sales Manager
Erik Berckmans
Erik Berckmans
Werkplaatsverantwoordelijke

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: erik.berckmans@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: erik.berckmans@belienlommel.net.bmw.be


Mitch Hanssen
Mitch Hanssen
Receptie

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: mitch.hanssen@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: mitch.hanssen@belienlommel.net.bmw.be
Manon Van Lieshout
Manon Van Lieshout
Receptie
Daisy Vanbroeckhoven
Daisy Vanbroeckhoven
Receptie


Chris Coudijzer
Chris Coudijzer
Parts

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: chris.coudijzer@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: chris.coudijzer@belienlommel.net.bmw.be
Jef Henkens
Jef Henkens
Parts

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: jef.henkens@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: jef.henkens@belienlommel.net.bmw.be


Martijn Van der Poort
Martijn van der Poort
Administratie Beliën Autoschade
Joris Bomans
Administratie Beliën Autoschade

Telefoon: 011 60 17 47 011 60 17 47
Email: joris.bomans@belienautoschade.be

Telefoon: 011 60 17 47 011 60 17 47
Email: joris.bomans@belienautoschade.be

Reserveer een proefrit.

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Sales afspraak.

Maak een afspraak
BMW afspraak

Service afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Volg onze nieuwtjes.

Bekijk ze hier
Top