Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Meer weten

Beliën Neerpelt.

Hamonterweg 100
3910 Neerpelt

Telefoon: 011 66 85 80
E-mail: info@belien.net.bmw.be

Patrick Beliën
Concessiehouder

Telefoon: 011 66 85 82 011 66 85 82
E-mail: Patrick.Belien@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 82 011 66 85 82
E-mail: Patrick.Belien@belien.net.bmw.be
Yvan Segers
Financieel Directeur

Telefoon: 011 66 85 75 011 66 85 75
E-mail: yvan.segers@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 75 011 66 85 75
E-mail: yvan.segers@belien.net.bmw.be
Luc Beliën
Directie

Telefoon: 011 66 85 84 011 66 85 84
E-mail: Luc.Belien@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 84 011 66 85 84
E-mail: Luc.Belien@belien.net.bmw.be


Geert Winters
Marketing Coördinator

Telefoon: 011 51 00 30 011 51 00 30
E-mail: geert.winters@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 51 00 30 011 51 00 30
E-mail: geert.winters@belien.net.bmw.be


Steve Verniers
B-2-B Account Manager

Telefoon: 011 66 85 83 011 66 85 83
E-mail: steve.verniers@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 83 011 66 85 83
E-mail: steve.verniers@belien.net.bmw.be


Patrick Beliën
Sales

Telefoon: 011 66 85 82 011 66 85 82
E-mail: Patrick.Belien@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 82 011 66 85 82
E-mail: Patrick.Belien@belien.net.bmw.be
Joris Hertogs
Sales BMW & BMW i

Telefoon: 011 51 00 33 011 51 00 33
E-mail: joris.hertogs@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 51 00 33 011 51 00 33
E-mail: joris.hertogs@belien.net.bmw.be
Roy Dilissen
Product Genius

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: roy.dilissen@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: roy.dilissen@belien.net.bmw.be
Dimitri Cuyvers
Sales BMW & BMW i

Telefoon: 011 66 85 70 011 66 85 70
E-mail: dimitri.cuyvers@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 70 011 66 85 70
E-mail: dimitri.cuyvers@belien.net.bmw.be
Geoffrey Kenis
Sales

Telefoon: 011 66 85 87 011 66 85 87
E-mail: geoffrey.kenis@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 87 011 66 85 87
E-mail: geoffrey.kenis@belien.net.bmw.be


Christophe Gonnissen
Sales
Gorik Vandermeulen
Sales

Telefoon: 011 66 85 74 011 66 85 74
E-mail: Gorik.Vandermeulen@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 74 011 66 85 74
E-mail: Gorik.Vandermeulen@belien.net.bmw.be


Roy Peeters
Verkoopsadministratie & I.T.

Telefoon: 011 66 85 89 011 66 85 89
E-mail: Roy.Peeters@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 89 011 66 85 89
E-mail: Roy.Peeters@belien.net.bmw.be
Caroline Casters
Verkoopsadministratie

Telefoon: 011 51 00 34 011 51 00 34
E-mail: caroline.casters@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 51 00 34 011 51 00 34
E-mail: caroline.casters@belien.net.bmw.be
Bert Bex
Kwaliteitsmanager

Telefoon: 011 66 85 85 011 66 85 85
E-mail: bert.bex@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 85 011 66 85 85
E-mail: bert.bex@belien.net.bmw.be
Wendy Dewit
Verkoopsadministratie

Telefoon: 011 66 85 78 011 66 85 78
E-mail: Wendy.Dewit@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 78 011 66 85 78
E-mail: Wendy.Dewit@belien.net.bmw.be
Sandra Gabriels
Boekhouding

Telefoon: 011 51 00 32 011 51 00 32
E-mail: sandra.gabriels@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 51 00 32 011 51 00 32
E-mail: sandra.gabriels@belien.net.bmw.be


Cris Fransen
After-Sales Manager

Telefoon: 011 66 85 88 011 66 85 88
E-mail: cris.fransen@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 88 011 66 85 88
E-mail: cris.fransen@belien.net.bmw.be
Dries Kuppens
Werkplaatsverantwoordelijke

Telefoon: 011 66 85 79 011 66 85 79
E-mail: dries.kuppens@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 79 011 66 85 79
E-mail: dries.kuppens@belien.net.bmw.be


Andries Beliën
Receptie

Telefoon: 011 66 85 71 011 66 85 71
E-mail: andries.belien@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 71 011 66 85 71
E-mail: andries.belien@belien.net.bmw.be
Kevin Deckers
Receptie

Telefoon: 011 66 85 81 011 66 85 81
E-mail: kevin.deckers@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 81 011 66 85 81
E-mail: kevin.deckers@belien.net.bmw.be
Hilde Beliën
Onthaal

Telefoon: 011 66 85 72 011 66 85 72
E-mail: hilde.belien@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 72 011 66 85 72
E-mail: hilde.belien@belien.net.bmw.be
Ullrike Bielen
Receptie

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Ullrike.Bielen@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Ullrike.Bielen@belien.net.bmw.be
Joris Bomans
Garanties

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Joris.Bomans@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail: Joris.Bomans@belien.net.bmw.be
Bart Klok
Planning

Telefoon: 011 51 00 36 011 51 00 36
E-mail: Bart.Klok@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 51 00 36 011 51 00 36
E-mail: Bart.Klok@belien.net.bmw.be


Raf Van Tongeren
Parts

Telefoon: 011 66 85 86 011 66 85 86
E-mail: parts@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 86 011 66 85 86
E-mail: parts@belien.net.bmw.be
Pieter Nijssen
Parts

Telefoon: 011 66 85 86 011 66 85 86
E-mail: parts@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 86 011 66 85 86
E-mail: parts@belien.net.bmw.be
Ronny Kenens
Parts

Telefoon: 011 66 85 86 011 66 85 86
E-mail: parts@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 86 011 66 85 86
E-mail: parts@belien.net.bmw.be


Martijn van der Poort
Verantwoordelijke Beliën Autoschade
Raf Beliën
Administratie Beliën Autoschade

Telefoon: 011 60 17 47 011 60 17 47
E-mail: raf.belien@belienautoschade.be

Telefoon: 011 60 17 47 011 60 17 47
E-mail: raf.belien@belienautoschade.be

Verkoop Nieuwe Wagens

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail : info@belien.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 19:00
Za : 09:00 - 17:00

Tweedehandswagens

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail : christophe.gonnissen@belien.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 19:00
Za : 09:00 - 17:00

Receptie

Telefoon: 011 66 85 80 011 66 85 80
E-mail : receptie@belien.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:30
Za : 09:00 - 12:00

Werkplaats - magazijn

Telefoon: 011 66 85 79 011 66 85 79
E-mail : dries.kuppens@belien.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00

Beliën Neerpelt

3910 Neerpelt
Hamonterweg 100
3910 Neerpelt

    1. BMW Essai

      Reserveer een proefrit.

      Reserveer hier
      alt

      Vraag een offerte aan.

      Hier
      BMW afspraak

      Maak een afspraak.

      Maak een afspraak
      BMW contact

      Neem contact op.

      Contacteer ons
      Brochure aanvragen

      Prijslijsten en catalogi.

      Bekijk ze hier
      BMW Stockwagens

      Onze stockwagens.

      Naar ons aanbod
      BMW Tweedehandswagens

      Tweedehands-wagens.

      Naar ons aanbod
      Top