Skip to main content
Deze pagina gebruikt cookies.

Meer weten

Beliën Lommel.

E.Anseelestraat 21
3920 Lommel

Telefoon: 011 55 20 70
E-mail: info@belienlommel.net.bmw.be

Patrick Beliën
Concessiehouder

Telefoon: 011 66 85 82 011 66 85 82
E-mail: Patrick.Belien@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 82 011 66 85 82
E-mail: Patrick.Belien@belien.net.bmw.be
Luc Beliën
Directie

Telefoon: 011 66 85 84 011 66 85 84
E-mail: Luc.Belien@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 84 011 66 85 84
E-mail: Luc.Belien@belien.net.bmw.be


Yvan Segers
Financieel Directeur

Telefoon: 011 66 85 75 011 66 85 75
E-mail: yvan.segers@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 75 011 66 85 75
E-mail: yvan.segers@belien.net.bmw.be


Geert Winters
Marketing Coördinator

Telefoon: 011 51 00 30 011 51 00 30
E-mail: geert.winters@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 51 00 30 011 51 00 30
E-mail: geert.winters@belien.net.bmw.be


Steve Verniers
B-2-B Account Manager

Telefoon: 011 66 85 83 011 66 85 83
E-mail: steve.verniers@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 83 011 66 85 83
E-mail: steve.verniers@belien.net.bmw.be


Cedric Spaas
Sales

Telefoon: 011 44 05 16 011 44 05 16
E-mail: cedric.spaas@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 44 05 16 011 44 05 16
E-mail: cedric.spaas@belienlommel.net.bmw.be
Johan Munters
Sales BMW
Luc Claes
Sales

Telefoon: 011 36 01 10 011 36 01 10
E-mail: luc.claes@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 36 01 10 011 36 01 10
E-mail: luc.claes@belienlommel.net.bmw.be
Sam Breemans
Product Genius

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: sam.breemans@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: sam.breemans@belienlommel.net.bmw.be


Kristof Alders
Sales
Gorik Vandermeulen
Sales

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: gorik.vandermeulen@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: gorik.vandermeulen@belien.net.bmw.be


Ann Geerts
Boekhouding

Telefoon: 011 44 05 11 011 44 05 11
E-mail: ann.geerts@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 44 05 11 011 44 05 11
E-mail: ann.geerts@belienlommel.net.bmw.be
Eef Bamps
Verkoopsadministratie

Telefoon: 011 44 05 12 011 44 05 12
E-mail: eef.bamps@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 44 05 12 011 44 05 12
E-mail: eef.bamps@belienlommel.net.bmw.be
Sanne Peeters
Verkoopsadministratie
Bert Bex
Kwaliteitsmanager

Telefoon: 011 66 85 85 011 66 85 85
E-mail: bert.bex@belien.net.bmw.be

Telefoon: 011 66 85 85 011 66 85 85
E-mail: bert.bex@belien.net.bmw.be


Joeri Knevels
After-Sales Manager
Erik Berckmans
Werkplaatsverantwoordelijke

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: erik.berckmans@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: erik.berckmans@belienlommel.net.bmw.be


Daisy Van Broeckhoven
Receptie en garanties
Mitch Hanssen
Receptie

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: mitch.hanssen@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail: mitch.hanssen@belienlommel.net.bmw.be
Veronique Beliën
Receptie


Chris Coudijzer
Parts

Telefoon: 011 44 05 18 011 44 05 18
E-mail: chris.coudijzer@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 44 05 18 011 44 05 18
E-mail: chris.coudijzer@belienlommel.net.bmw.be
Jef Henkens
Parts

Telefoon: 011 44 05 18 011 44 05 18
E-mail: jef.henkens@belienlommel.net.bmw.be

Telefoon: 011 44 05 18 011 44 05 18
E-mail: jef.henkens@belienlommel.net.bmw.be


Martijn van der Poort
Verantwoordelijke Beliën Autoschade
Raf Beliën
Administratie Beliën Autoschade

Telefoon: 011 60 17 47 011 60 17 47
E-mail: raf.belien@belienautoschade.be

Telefoon: 011 60 17 47 011 60 17 47
E-mail: raf.belien@belienautoschade.be

Verkoop Nieuwe Wagens

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail : info@belienlommel.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 8:00 - 18:30
Vr : 8:00 - 18:00
Za : 10:00 - 17:00

Receptie - Magazijn

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail : receptie@belienlommel.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 18:30
Vr : 08:00 - 18:00
Za : 09:00 - 12:00

Tweedehandswagens

Telefoon: 011 44 05 14 011 44 05 14
E-mail : kristof.alders@belienlommel.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Do : 08:00 - 18:30
Vr : 08:00 - 18:00
Za : 10:00 - 17:00

Werkplaats

Telefoon: 011 55 20 70 011 55 20 70
E-mail : info@belienlommel.net.bmw.be

Openingsuren

Ma - Vr : 08:00 – 17:30

Beliën

Edward Anseelestraat 21, 3920 Lommel
Edward Anseelestraat 21,
3920 Lommel

BMW Essai

Reserveer een proefrit.

Reserveer hier
alt

Vraag een offerte aan.

Hier
BMW afspraak

Maak een afspraak.

Maak een afspraak
BMW contact

Neem contact op.

Contacteer ons
Brochure aanvragen

Prijslijsten en catalogi.

Bekijk ze hier
BMW Stockwagens

Onze stockwagens.

Naar ons aanbod
BMW Tweedehandswagens

Tweedehands-wagens.

Naar ons aanbod
Top The website encountered an unexpected error. Please try again later.